ANALİTİK

AKILLI ANALİTİK VE MAKİNE ÖĞRENİMİ İLE VERİLERİN DEĞERİNİ ARTIRIN.

Gerçek zamanlı verilerle uçtan uca gelişmiş analitik gerçekleştirin. Kullanıma hazır uygulamalarla başlayın ve ardından makine öğrenimi ve yapay zekayı dahil etme becerisiyle ölçeklendirin.

The future energy system will be characterized by a high degree of distributed generation and bidirectional, constantly fluctuating energy flows that need to be managed. The Internet of Energy links power producers, power infrastructure operators, and consumers to master this difficult task.

BAĞLANABİLİRLİK

TÜM ENDÜSTRİYEL VARLIKLAR VE KURUMSAL SİSTEMLER İÇİN STANDARTLAŞTIRILMIŞ BİR BAĞLANTI KATMANI İLE ENDÜSTRİYEL VERİLERİNİZİ AÇIĞA ÇIKARIN.

Web ve kurumsal tabanlı sistemlere tek bir konumdan bağlanın. Aynı anda birden fazla protokolü destekleyin, esnek veri modellemesi gerçekleştirin ve sorunsuz sistem entegrasyonlarından yararlanın.

ENDÜSTRİYEL ENTEGRASYON

IoT VERİLERİNİ MEVCUT KURUMSAL ÇÖZÜMLERLE ENTEGRE EDİN

Endüstriyel IoT çözümünüzü diğer PLM özellikleriyle (Siemens veya 3. taraf) kolayca entegre ederek güçlü iş kullanım senaryosu çözümleri oluşturun.

ENDÜSTRİYEL IoT SERVİSLERİ

ENDÜSTRİYEL IoT ÇÖZÜMÜNÜZÜ ÖZEL İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK ŞEKİLDE ÖLÇEKLENDİRİN.

Üst düzey güvenlik gereksinimleri, veri hizmetleri ve dağıtım seçeneklerinden yararlanarak çözümünüzü özel iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlayın ve ölçeklendirin.

Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.