FABRİKA OTOMASYONU

SIMATIC S7-300

SIMATIC S7-300 evrensel kontrolör montaj alanından kazanım sağlamakla birlikte modüler yapıya sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ile gerek merkezi sistemlerin genişletilmesinde gerek göreve göre dağıtılmış yapıdaki sistemleri oluşturmasında kullanılabilir bunun yanı sıra uygun maliyetli yedek parça stokların tutulmasını kolaylaştırır. Etkileyici yenilikler dizileri ile, SIMATIC S7 300 evrensel kontrolör sizin ek yatırım ve bakım maliyetlerinizi koruyan entegre sistemlerdir.

SIMATIC S7-400

SIMATIC proses kontrolör serisinin bir parçası olan S7-400, üretim ve proses otomasyonu alanlarındaki sistem çözümleri için tasarlanmıştır. Bu proses kontrolörü, özellikle proses endüstrisi için tipik olan veri yoğun görevler için idealdir. Proses otomasyonunda uygun donanımın seçimi, otomasyon görevi, uygulama ve gerekli performansa göre belirlenir. Siemens tarafından tasarlanan esnek bir şekilde yapılandırılabilen SIMATIC S7-400 kontrolör serisi, proses endüstrisindeki zorlu uygulamalar için uygundur.

SIMATIC S7-1500

SIMATIC S7-1500 kontrolörünü kullanmak en yüksek performansı ve geleceğe yönelik yerleşik uygulanabilirliği sağlar. Dijital dönüşüm yolunda ilerlerken güvenilir yardım sağlayan kontrolörün modüler yapısı sayesinde en sofistike makine tasarımları gerçeğe dönüştürebilir. SIMATIC S7-1500 kontrolör modüler bir tasarıma sahiptir ve işlevselliği açısından ölçeklendirilebilir, böylece montajları ve işlevleri makine tasarımınıza mükemmel şekilde uyarlayabilirsiniz. SIMATIC S7-1500 modülleri IP20 koruma sınıfı için onaylanmıştır ve bir kontrol kabinine kurulum için tasarlanmıştır.

Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.