CodeMaster

CodeMaster, izlenebilir, sürdürülebilir, somut avantajlar ve kazanımlar sağlayan bir Endüstri 4.0 uygulama platformudur. CodeMaster üretim sahası ile yönetim arasında Endüstri 4.0 konseptine uygun bir köprü kurar. CodeMaster dijital dönüşüm platformu uygulandığı işletmeyi dijitalleştiren endüstriyel otomasyon ve yazılım tabanlı modüler bir uygulama setidir.
CodeMaster Dijital Dönüşüm Platformu ile Endüstri 4.0’a yönelik her türlü dönüşüm sağlanabilir. CodeMaster uygulaması, üretim işletmelerinin, yüksek verim ve kalitede, düşük kayıp ile üretimin yapılabilmesi için çok önemli somut avantajlar ve kazanımlar sağlamaktadır. Web/edge tabanlı kullanıcı dostu arayüzü ve mobil uygulamalarla esnek ve hızlı olduğu kadar verimli ve kaliteli üretim yapmayı sağlayan tümüyle entegre çalışan akıllı bir üretim tesisinin kurulmasını sağlar.
Yeni nesil “Akıllı Fabrika”ları kurmak amacıyla geliştirilen endüstriyel bir yazılım olan CodeMaster Platformu her türlü üretim prosesine uyarlanabilir, üretim tesislerinin dijital dönüşümü sağlar. Üretim sistemlerine uygun protokoller ile tam entegre gerçek zamanlı veri toplama sistemi ile sahadan verileri toplayarak çalışır. Uygulama modüler olarak üretim, bakım ve kalite uygulamaları sayesinde tüm süreçler web tabanlı izlenebilir, kayıplar ve duruşlar analiz edilebilir, verimlilik ve performans artışı sağlanabilir, yönetici ve operatörlerin hata payı azalırken sahadan alınan veriler anlamlı çıktılara dönüştürülerek akıllı karar desteği sağlanır.
%100 yerli bir endüstriyel bir yazılım firması olarak geliştirdiğimiz teknolojiler ile yurt içinde ve dünyada birçok projeye imza attık ve atmaktayız.  CodeMaster çoklu dil seçeneklerine basit ve hızlıca istene dile göre uyarlanabilir.
Endüstri 4.0 uygulaması olarak CodeMaster sanayide dijital dönüşüm sağlayan başlıca endüstriyel niteliklerin tümünü barındırmakta olup Akıllı Fabrika konseptini hayata geçirilmesini sağlar. İşletmelerin dijitalleşme altyapısını endüstriyel olarak en alt seviyeden başlayarak yazılımsal ve donanımsal olarak ürün ve hizmetlerimiz ile çözüm getirmek başlıca hedefimizdir.  
CodeMaster, üretim sahasındaki verilerin gerçek zamanlı olarak toplanması, izlenmesi ve dönüştürülmesi için hızlı ve entegrasyonu kolay bir platformdur.
Codemaster platformu üretim hattının gerçek zamanlı izlenmesini ve kontrölünü sağlayarak, duruş sürelerinin azalmasını ve verimliliğin artmasını sağlar. ERP ve MES sistemleri ile entegre çalışarak iş emirlerinin yönetimini sağlayabilir.
Otonom ve periyodik bakım süreçlerini kolayca takip edip aksayan süreçlerin tespitinde rol oynar. Makine parçalarının üretim sayısı ve zaman tabanlı olarak ömür takipleri yapılabilir, süpervizör veya yöneticilere bildirimler gönderilebilir.
Fabrika, hat, makine bazında enerji takibi yapabilir. Üretim ile ilişkilendirilmiş enerji takibi ile ürün bazında enerji maliyetlerini hesaplayabilir. Ayrıca üretim hattı kontrolü de sağlayabilen platform gereksiz kullanımların önüne geçerek enerji tasarrufu sağlayabilir.
CodeMaster, üretim sahasının izlenebilirliğini ve kontrolünü sağlarken yüksek teknolojili, web tabanlı ve mobil uygulamalar sunarak üretim süreçlerinin üretkenliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarır, anlık analizler, akıllı bildirimler sayesinde operasyonel kayıpları azaltır.

CodeMaster İşletme Verimliliğini Nasıl Artırır?

CodeMaster İşletmenizi Nasıl Dijitalleştirir?

CodeMaster İşletmenize Nasıl Kazanç Sağlar?

Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.