HAREKET KONTROL SİSTEMLERİ

SIMOTION C
PLC TABANLI

SIMOTION C, S7-300 yapısına sahip bir hareket kontrol ünitesidir. SIMOTION C son derece esnek bir şekilde kullanılabilir. Halihazırda entegre edilmiş arayüzlere ek olarak, SIMATIC S7-300 modül serisinden çevre birimleri hareket kontrolörüne eklenebilir ve sürücü seçiminde maksimum esnekliğin gerekli olduğu her yerde puan alır.PLC tabanlı sistem, çok çeşitli işlemci sinyallerini işleyebilir ve ayrıca yol interpolasyonu ve dağıtılmış dişli gibi üst düzey hareket kontrol işlevlerini yönetebilir.

SIMOTION D
SÜRÜCÜ TABANLI

Sürücü tabanlı hareket kontrolörü SIMOTION D, hareket kontrolü, teknoloji ve PLC fonksiyonlarını doğrudan sürücüye entegre eder. Yüksek makine döngü hızları, tekrarlanabilir ürün kalitesi, önemli maliyet tasarrufları ve kontrol kabini içinde daha az alan gereksinimi en önemli avantajları arasındadır. SIMOTION D, ayrı sürücü kontrolüne sahip geleneksel bir PLC'ye göre yaklaşık yüzde 50 daha az alan gerektirir. Bu da sistemi, özellikle zaman açısından kritik eksen senkronizasyonu gerektiren karmaşık makinelerde dağıtılmış veya modüler otomasyon çözümleri için ideal hale getiriyor.

SIMOTION P
PC TABANLI

PC Tabanlı SIMOTION P hareket kontrol sistemi, endüstriyel bir PC'nin sağlamlığını ve açıklığını tam hareket kontrol yetenekleriyle birleştirir. IPC tasarımında fanlar veya sabit sürücüler gibi dönen bileşenler kullanılmadığından, SIMOTION P zorlu koşullar için idealdir. Geniş PLC ve hareket kontrol fonksiyonları yelpazesi ile çok çeşitli uygulamalar için uygundur ve açık Windows işletim sistemi entegrasyonu kolaylaştırır. İşletim sistemi ve işlemci seçiminde, montaj seçeneklerinde veya çok çeşitli iletişim arayüzlerinde mükemmel esneklik sunar.

Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.