Hizmetlerimiz

Endüstriyel Ürün Satışı

Siemens endüstriyel ürün gruplarına ait fiyat tekliflerini satış departmanımızdan aşağıdaki mail adresleri üzerinden alabilirsiniz.

 sales@mcs.com.tr

 info@mcs.com.tr

Proje-Mühendislik & Devreye Alma

MCS Proje – Mühendislik ve Devreye Alma grubumuz, Siemens Simatic PLC, Simotion Hareket kontrol sistemleri, Scada sistemleri ile ilgili proje yazılımı ve devreye alma çalışmaları yapmaktadır.

İşletmenizde üretim için kullandığınız veya özel makine imalatçısı olarak tasarladığınız ve üretimini yaptığınız makine, tezgah, üretim hatlarının projelendirilmesi ve devreye alınması konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Elektrik Proje, Pano Montaj & İşçiliği

MCS elektrik proje, pano ve montaj grubumuz, AG, PLC ve kumanda panolarını, özel makine imalatçıları için elektrik projelerinin hazırlanması, pano şalt malzemelerinin temini, pano dizaynı, montaj ve işçiliğini yapmaktadır.

Özel makine imalatçıları olarak, tasarladığınız ve üretimini yaptığınız PLC, CNC ve Simotion kontrollü makine ve tezgahlarınız için elektrik veya kumanda panolarınızın projelendirilmesi ve devreye alınması konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. 

Dijital Dönüşüm Platformu

MCS; Endüstriyel işletmelerde üretim bilgilerini toplayarak izleme, kontrol etme ve analiz yapmanızı sağlayan sistemler kurmaktadır.

İşletmede üretim parkurunda bulunan makine, proses veya hat ile ilgili, istenilen tüm bilgiler anlık olarak okunup, izlenip, kontrol edilebilir.

Gerçek zamanlı olarak toplanan veriler, izleme ve kumanda için kullanıldığı gibi, durma ve çalışma Analiz Raporları, Fire Analiz Raporları, Üretim Raporları vb. istenilen her türlü rapor hazırlamak için kullanılır.

Ürünümüz “CodeMaster”, üretim sahasının izlenebilirliğini ve kontrolünü sağlarken yüksek teknolojili, web tabanlı ve mobil uygulamalar sunarak üretim süreçlerinin üretkenliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarır, anlık analizler, akıllı bildirimler sayesinde operasyonel kayıpları azaltır. 

Endüstriyel Danışmanlık

MCS; Endüstriyel işletmelere Otomasyon ve Dijitalizasyon alanlarında hizmet sunan, danışmanlık ekibinin uzmanlığı Siemens tarafından onaylanmış uzman bir firmadır.

Endüstriyel projeler ve Endüstri 4.0 uygulamalarınız için; tecrübeli teknik uzmanlarımızdan danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz.

Endüstriyel Servis

MCS; Endüstriyel işletmelerde otomasyon ve dijitalizasyon ürün gruplarında karşılaşılan sorunlar için teknik servis hizmeti vermektedir.

Uygulama bilgisi ve ekipman uzmanlığında genişlik ve derinlik ile çeşitli endüstriyel pazarlar için saha, tedarik hizmetleri sunmaktayız. Üretim hatlarınız ve makinelerinizde karşılaştığınız sorunlar için teknik uzmanlarımızdan servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Endüstriyel Eğitim

MCS; işletmelere Otomasyon ve Endüstri 4.0 alanlarında eğitim hizmeti sunan, eğitim ekibinin uzmanlığı Siemens tarafından onaylanmış uzman bir firmadır.

Aşağıdaki uzmanlık alanlarımızda eğitimler alabilir, çeşitli eğitim fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

  •  Siemens Simatic S7 PLC (S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500) Eğitimleri
  •  Siemens Simatic RFID Tanımlama Sistemleri Eğitimi
  •  Siemens Endüstriyel Haberleşme Sistemleri Eğitimi
  •  Siemens WinCC Scada Sistemleri Eğitimi
  •  Endüstri 4.0 Uygulama Eğitimleri
Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.