MİKRO OTOMASYON

LOGO!
Bulut Arayüzlü Kompakt Kontrol Ünitesi

LOGO! kompakt, akıllı ve esnektir. Aynı çok yönlülük ve programlama kolaylığı ile daha da geniş bir potansiyel uygulama ve kullanım yelpazesinin keyfini çıkarın. Temel kontrol görevleri için hızlı, karmaşık olmayan ve yerden tasarruf sağlayan bir çözüm olarak mükemmel bir seçimdir.

Birçok endüstriyel uygulama karmaşık ve son derece güçlü kontrolörler gerektirir, ancak diğerleri gerektirmez. Küçük, bağımsız üretim makineleri, basit taşıma makineleri (güvenlik fonksiyonu olmayan) ve üretimdeki çeşitli basit otomasyon görevleri için LOGO! mükemmel bir seçimdir. LOGO! otomasyon projelerine ideal bir giriş noktasıdır: Basit, sezgisel mühendislik, çok sayıda arayüz, çok sayıda öğrenme materyali ile sizi destekler.

SIMATIC S7-1200

SIMATIC S7-1200 kontrolörleri, genişletilmiş iletişim seçenekleri ve entegre teknoloji fonksiyonları ile kompakt otomasyon çözümleri için akıllı bir seçimdir.

SIMATIC S7-1200 kontrolörler, düşük ve orta performans aralığındaki otomasyon görevlerini esnek ve verimli bir şekilde yerine getirmek söz konusu olduğunda ideal seçimdir. Kapsamlı bir teknolojik fonksiyon yelpazesi ve entegre iletişimin yanı sıra özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan bir tasarıma sahiptirler.

SIMATIC HMI Basic Paneller

Optimize edilmiş performans ve fonksiyonlarıyla, çeşitli tipte ekran boyutuyla ve kolay upgrade için uyumlu montaj boyutuyla yeni SIMATIC Basic Paneller kompakt uygulamalar için spesifik görüntüleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm sunar..

Basic HMI paneller; temel fonksiyonları ile, basit HMI uygulamaları için ideal giriş seviyesi serisidir. Cihaz serisi, 4″, 7″, 9″ ve 12″ ekranlı paneller ve kombine tuş veya dokunmatik çalışma sunar. Yenilikçi geniş ekranlar 64.000 renk ile yüksek çözünürlüktedir. Portre modunda kurulabilirler ve %100 kısılabilir parlaklıkları sayesinde özellikle enerji tasarrufludurlar. Yenilikçi kullanıcı arayüzü, yeni kontroller ve grafikler sayesinde gelişmiş kullanılabilirlik ile geniş bir işlem yelpazesi sunar. USB arayüzü bir klavye, fare ve barkod tarayıcı bağlamanıza olanak tanır ve verilerin bir USB belleğe kolayca arşivlenmesini destekler.

Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.