Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi – 2023

"Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi'ni TAMAMLADIK!"

Her yıl düzenlenen ST Zirveleri, bu yıl 20 – 23 Aralık tarihleri arasında firmalara ev sahipliği yaptı.

 MCS Group olarak yeni Endüstri 4.0 uygulamalarımız ile Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Çözümleri zirvede yerimizi aldık.

 Bu yılki etkinlikte; iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve rakiplerimizle bir araya gelerek, yeni iş fırsatları yakalamak ve sektördeki en son gelişmeleri takip etmek için bir fırsat bulduk.

Standımız, ürünlerimizin ve teknolojilerimizin yanı sıra güncel projelerimizi ve başarılarımızı da sergilediğimiz bir inovasyon merkezi gibiydi.

 Standımızda, müşterilerimize ve ziyaretçilere şirketimizin sunduğu yenilikçi ürünler ve güncel teknolojiler hakkında ayrıntılı bilgiler sunduk.

Sunduğumuz çözümler arasında, endüstriyel robotlar, otomasyon yazılımları ve yapay zeka tabanlı çözümler gibi birçok yenilikçi ürünümüz yer aldı.

Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümlerimizi de sergileyerek avantajlarımızı ortaya koyduk.

 Zirve boyunca standımızda paneller düzenleyerek farklı sektörlerde gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızı katılımcılarımıza anlattık.

Sektörün önde gelen uzmanlarıyla kimya sektöründe gerçekleştirdiğimiz örnek projemizden, yalın üretim ve 5G teknolojilerine kadar pek çok alandaki proje ve iş birliklerimizi değerli katılımcılarımızla paylaştık.

 Zirve boyunca desteğini esirgemeyen değerli paydaşlarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi almak ve şirketimizin gerçekleştirdiği son etkinlikler hakkında bilgi edinmek için web sitemizi düzenli olarak ziyaret etmekten çekinmeyin!

Contact
Support
Hello;
How could ı help?
Ask us anything, or share your feedback.